Skip to Navigation

Představení společnosti

Naše společnost se sídlem ve střední Moravě mezi Vizovicko – Hostýnskými vrchy vznikla v roce 2004. Skládá se ze základních sekcí a to výrobní a obchodní části, ve kterých pracuje více než 40 zaměstnanců.

Hlavní výrobní činnost byla od počátku zaměřena především na výrobu válců pro různé dopravníkové systémy s rozšířením výroby soustružených a frézovaných dílů, vyvažování rotačních součástí, svařování, dále pak výroba a montáž přípravků pro různé oblasti průmyslu

Disponujeme moderním a progresivním strojovým parkem. Obrábíme ocel včetně nerezové, ocelolitinu, barevné kovy, hliník a slitiny hliníku, technické plasty a ostatní materiály.

Zajišťujeme konstrukční činnost dle požadavku zákazníka. V případě jednodušších konstrukcí zajišťujeme konstrukční činnost sami, v složitějších případech, kde je pak zejména i požadavek na pneumatické nebo elektronické řízení spolupracujeme s renomovanou konstrukční kanceláří.

Dále zajišťujeme prodej kotevních, spojovacích prvků pro dřevostavby a to jak velkoobchodně, tak také přímým prodejem v prodejně se železářským zbožím v centru Vizovic. Sortiment prvků pro dřevostavby ( patek ) je certifikovaný centrem stavebního inženýrství ve Zlíně….pod číslem certifikátu řízení procesu výroby. Zde se jedná o náš vlastní výrobek, který dodáváme na trh.

Společnost se postupně vyvíjela a vyvíjí tak, aby obstála v náročných podmínkách konkurenčního prostředí. Stabilizovala svoje procesy tak, aby vyhověly normě ČSN EN ISO 9001:2009. Do budoucna je zaměřena k tomu, aby obstála v dalších náročnějších normách popř, v auditech požadovaných zákazníky.